nehatbe
  *Filma*
 

Item Title Hits
Letra Ere 1126
Edhe ashtu Edhe keshtu 1162
Po du Gru 3591
Mërgimtari 818
Selman Kadria 1008
Një Nuse për Lisin 937
Uka i bjeshkeve te nemuna 655
Parrula Slogans 421
Brazdat 356
Mimoza Llastica 578
Kshilltaret 277
Nusja dhe shtet rrethimi 805
Duaje emrin tend 588
Bota e pa kendeshme 373
Dollia e Dasmes time 594
Ne cdo Stine 351
Qendresa 616
Dalja Nga Erresira 395
Une po vi ne Kosove 864
1244 - Burgu 604
1 Miljon Euro 489
Metropolet 334
(1) Djelmoshat E Rrezikshem 1729
(2) Djelmoshat E Rrezikshem 858
(1) Zemer e Vetmuar 1487
(2) Zemer e Vetmuar 307
(3) Zemer e Vetmuar 487
(1) Dasma e Bariut 480
(2) Dasma e Bariut 794
I Gjeturi 425
Miqësia 412
I Ikuri 328
Flaka e Maleve 416
Ishte koha per dashuri 495
Nentori i dyte 263
Një Buket Buzëqeshje 309
14 Vjet Dhender 568
Bjeshket e Nemuna 702
Hikmetja 2156
Hijet e Luftes 536
Vitet e Rendesishme 310
Jusuf Aga 616
Dhimbja 373
Sherim i Plagëve 363
Te Perendosh me Diellin 479
Qesh E Ngjesh 820
Shoku im i Shkolles Fillore 616
Sadri Llabjani 526
Dashuria E Perlotu 756
Pylli i Liris 1548
 
Fati Jone 293
Lotet e Nenes 379
Vjeshta E Trendafilave 296
Film Spanjoll rreth Uçk-es 435
 
Comments on this page:
Comment posted by gaxacrodo( Feenurlafmail.xyz ), 03/16/2021 at 3:48am (UTC):
http://gcialisk.com/ - daily cialis onlineAdd comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your website URL:
Your message:

 
  Today, there have been 9 visitors (32 hits) on this page!  
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free